Nargile'ye dair herşey natobacco.com da.Toptan nargile takımları ve nargile aksesurlarında bol çeşit uygun fiyat.İstoç nargile malzemecisi.Nargile setleri,nargile aromalarında aranan markalar natobacco'da.

natobacco.com istoç toptancılar çarşısında nargile ve nargile ekipmanları satış ve pazarlaması konusunda hizmet vermektedir. Nargile ve nargile çeşitlerini en uygun fiyat avantajı ve bol çeşitle natobacco.com da bulabilirsiniz. Dilerseniz istoç taki dükkanımızdan görerekte alışverişinizi yapabilirsiniz.Nargile ve oyun ekipmanları tabaka ve içecek gurupları konusunda en iyi fiyatı natobacco.com da.

İşletmeleriniz için nargile nargile kömürü marpuçlar ve diğer tüm yan ürünler stoktoklarımızdadır. Narile kafeler ve kahvehaneler için oyun ekipmanları okey takımları tavla vs.. yine satışını yaptığımız ürün guruplarındandır. Bakır işlemeli nargileler cam nargileler metal ve paslanmaz nargileler ve diğer nargile çeşitleri istoç nargile dükkanımızda. Kefo markalı nargile ve nargile kömürleride yine uygun fiyatla natobacco.com da İstoç nargile mağazamızda uygun nargile çeşitleride bulmanız mümkün. Herkeseye hitap eden fiyat politikamızla hizmetinizdeyiz.
Sipariş & Bilgi Hattı
+90 545 659 60 02
Ana Sayfa > Nargile kömürü çeşitleri nelerdir

Nargile kömürü çeşitleri nelerdir

 

Nargile kömürü, nargile tütününü yakmak için kullanılan kömür çeşitleridir. Nargile kömürü nedir bir önceki makalemizde detaylı anlatmıştık.Şimdi nargile kömürü çeşitleri nelerdir onlara değinelim.

Genellikle üç çeşit nargile kömürü vardır:
 

  1. Doğal Kömür: Ağaç kabuğundan, hindistancevizinden veya bambudan yapılan doğal kömür, nargile deneyimini daha lezzetli ve keyifli hale getirebilir. Doğal kömürler daha yavaş yanar ve daha az kül bırakır.
     

  2. Kokulu Kömür: Kokulu kömür, farklı meyve ve bitki kokuları eklenerek üretilir. Bu tür kömürler nargile tütününü lezzetlendirmek için kullanılır.
     

  3. Kompres Kömür: Kompres kömür, odun kömüründen veya ağaç kabuğundan yapılan kömürün sıkıştırılması ile üretilir. Bu tür kömürler daha yoğun bir ısı üretir ve daha uzun süre dayanabilirler.
     

Nargile kömürü seçerken, kaliteli bir ürün seçmek ve üreticinin talimatlarına uygun kullanmak önemlidir.
Ayrıca, sağlık risklerini azaltmak için doğal kömür tercih edilebilir.

Nargile kömürüne ihtiyaç duyduğunuzda bol ürün çeşidini firmamızdan temin etmeniz mümkün.

En iyi nargile kömürü nedir başlıklı yazımızdan dataylı bilgi alabilir, markaları görebilirsiniz.
 

MARKALAR