Nargile'ye dair herşey natobacco.com da.Toptan nargile takımları ve nargile aksesurlarında bol çeşit uygun fiyat.İstoç nargile malzemecisi.Nargile setleri,nargile aromalarında aranan markalar natobacco'da.

natobacco.com istoç toptancılar çarşısında nargile ve nargile ekipmanları satış ve pazarlaması konusunda hizmet vermektedir. Nargile ve nargile çeşitlerini en uygun fiyat avantajı ve bol çeşitle natobacco.com da bulabilirsiniz. Dilerseniz istoç taki dükkanımızdan görerekte alışverişinizi yapabilirsiniz.Nargile ve oyun ekipmanları tabaka ve içecek gurupları konusunda en iyi fiyatı natobacco.com da.

İşletmeleriniz için nargile nargile kömürü marpuçlar ve diğer tüm yan ürünler stoktoklarımızdadır. Narile kafeler ve kahvehaneler için oyun ekipmanları okey takımları tavla vs.. yine satışını yaptığımız ürün guruplarındandır. Bakır işlemeli nargileler cam nargileler metal ve paslanmaz nargileler ve diğer nargile çeşitleri istoç nargile dükkanımızda. Kefo markalı nargile ve nargile kömürleride yine uygun fiyatla natobacco.com da İstoç nargile mağazamızda uygun nargile çeşitleride bulmanız mümkün. Herkeseye hitap eden fiyat politikamızla hizmetinizdeyiz.
Sipariş & Bilgi Hattı
+90 545 659 60 02
SAYFALAR
HAFTANIN ÜRÜNLERİ
KOD :NAT012066286
GÖRÜNTÜLE
MR. EDS E50 IRON MAN ÇELİK NARGİLE TK.
MR. EDS E50 IRON MAN ÇELİK NARGİLE TK.
4500 TL
KOD :NAT082288759
GÖRÜNTÜLE
MR. EDS E10 BRAVE ÇELİK NARGİLE TK.
MR. EDS E10 BRAVE ÇELİK NARGİLE TK.
6250 TL
KOD :NAT085461061
GÖRÜNTÜLE
MR. EDS E24 BIGBOSS PRO X 4 ÇELİK TK
MR. EDS E24 BIGBOSS PRO X 4 ÇELİK TK
6500 TL
KOD :NAT027311342
GÖRÜNTÜLE
ONE NATION 27`ER NARGİLE KÖMÜRÜ
ONE NATION 27`ER NARGİLE KÖMÜRÜ
140 TL
KOD :NAT060844057
GÖRÜNTÜLE
COCOCOAL 26 MM KÜP KÖMÜR
COCOCOAL 26 MM KÜP KÖMÜR
120 TL
Ana Sayfa > HAKKIMIZDA
NAT TOBACCO & NARGİLE

Firmamız  2015 yılında makaron ve bandrollü kıyılmış sarmalık tütün toptan ve perakende ticareti ile sektöre giriş yapmıştır. 2019 yılın başlangıcından itibaren de ürün gamımıza nargile, nargile aksesuarları ve nargile tütünlerini de ekleyerek faaliyet alanını genişletmiştir. 

Makaron (filtre) gurubunda WATSON, MARLA, İNSTRAK, EYMA, CALBOR, PRESİDENTE - TOROS 2005 markalarının çeşitleri toptan ve perakende satışı yapılmaktadır.

Tekel tütünleri kategorimiz de zengin ürün çeşitliliğiyle değerli müşterilerimizin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir. Başlıca iş ortaklığı yaptığımız tekel tütün markaları; PARLEY, WATSON, İNSTRAK& JXB, TOROS 2005, PRESİDENTE LİNE, EXPRESS BLUE, NST 02 YELLOW, NASTROY ve ADCELL BLACK'tir.

Nargile sektöründe MR. EDS Fabrika Satış Magazası bayiliği yanında TEMBAY, KEFO, ODUMAN, BABİL gibi sektörün önde gelen  markalarıyla da iş ortaklığ yaparak birçok nargile modelinin  toptan ve perakende satışını gerçekleştirmekteyiz. 

Nargile tütünlerinde; ADALYA, LİKA, STARBUZZ, 
MMC markalarının yetkili satış mağazası, ŞERBETLİ markasının da belli başlı aromaları  bulunmaktadır.

Firmamız, toptan ticaretin kalbi konumundaki İstoç Ticaret Merkezinde faaliyet göstermektedir.
 
MARKALAR