Nargile'ye dair herşey natobacco.com da.Toptan nargile takımları ve nargile aksesurlarında bol çeşit uygun fiyat.İstoç nargile malzemecisi.Nargile setleri,nargile aromalarında aranan markalar natobacco'da.

natobacco.com istoç toptancılar çarşısında nargile ve nargile ekipmanları satış ve pazarlaması konusunda hizmet vermektedir. Nargile ve nargile çeşitlerini en uygun fiyat avantajı ve bol çeşitle natobacco.com da bulabilirsiniz. Dilerseniz istoç taki dükkanımızdan görerekte alışverişinizi yapabilirsiniz.Nargile ve oyun ekipmanları tabaka ve içecek gurupları konusunda en iyi fiyatı natobacco.com da.

İşletmeleriniz için nargile nargile kömürü marpuçlar ve diğer tüm yan ürünler stoktoklarımızdadır. Narile kafeler ve kahvehaneler için oyun ekipmanları okey takımları tavla vs.. yine satışını yaptığımız ürün guruplarındandır. Bakır işlemeli nargileler cam nargileler metal ve paslanmaz nargileler ve diğer nargile çeşitleri istoç nargile dükkanımızda. Kefo markalı nargile ve nargile kömürleride yine uygun fiyatla natobacco.com da İstoç nargile mağazamızda uygun nargile çeşitleride bulmanız mümkün. Herkeseye hitap eden fiyat politikamızla hizmetinizdeyiz.
Sipariş & Bilgi Hattı
+90 545 659 60 02
Ana Sayfa > Nargile Kömürü Nedir? Neden yapılır.

Nargile Kömürü Nedir? Neden yapılır.

 

Nargile kömürü, nargile veya kalyan denilen tütün tüketimi yönteminde kullanılan ısıl kaynak oluşturmak için kullanılan kömürdür. Nargile kömürü genellikle hindistan cevizi kabuğundan yapılmaktadır.

 

Nargile kömürü, nargiledeki tütünü yakmak için kullanılır. Tütün, nargile başlığına yerleştirilir ve ardından sıcak kömür başlığa konur. Kömür, tütünü ısıtır ve nargileden duman çıkarır.

Nargile kömürünün popülerliği, nargile kültürünün yaygınlaşması ile artmıştır. Nargile kömürü, özellikle Orta Doğu, Hindistan ve bazı Asya ülkelerinde popülerdir.
Nargile kömürü direkt lezzete etki etmektedir.Bu nedenle nargile kömürü seçimi önemlidir.Kalitesiz kömür seçiminde tat bozukluğu, yanma sorunları yaşayabilirsiniz.

Nargile kömürleri farklı sistem ve şekillerde üretilmektedir.
Preslenmiş nargile kömürleri küp şeklinde, yuvarlak,üçgen ve parmak şeklinde üretilmektedir.
 

Nargile kömürü nelerden yapılır?


Nargile kömürleri genelde meşe ve hindistan cevizi kabuğundan yapılmış sıkma kömürlerdir.Meşe kömürleri közleşmesi biraz zaman alır fakat dayanımı uzun sürelidir.Hindistan cevizi kabuğundan yapılan kömürler daha hızlı közlenmektedir ve dayanımıda oldukça iyidir.
Bir diğer nargile kömürü çeşidide marabu kömürüdür.Bu kömür marabu ağacından üretilir.Doğal bir kömürdür.Müdavimleri Küba kömürü olarak lanse etmektedir.

Nargile kömürü çeşitlerine Natobacco dan ulaşmanız mümkün.Bol ürün çeşidiyle İstoç mağazamızda hizmet vermekteyiz.

MARKALAR